Policja poszukuje zaginionej 17-latki

, Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2019 11:15, red
Policja z powiatu oświęcimskiego poszukuje zaginionej 17-latki.
Policja poszukuje zaginionej 17-latki
Jak informuje policja, 17 – letnia mieszkanka Oświęcimia rano w dniu 10 lutego 2019 roku spakowała swoje rzeczy i opuściła mieszkanie. Nastolatka ostatni raz była widziana przez swojego znajomego w dniu 11 lutego br. w Oświęcimiu.

AKTUALIZACJA: 17-latka została odnaleziona przez policjatów z KPP Żory. Jest cała i zdrowa.

Poniżej komunikat policji za zaginioną.

----------------------------
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionej:

17 – letnia mieszkanka Oświęcimia. Nieletnia rano w dniu 10 lutego 2019 roku spakowała swoje rzeczy i opuściła mieszkanie. Od tego dnia nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie jest znane miejsce jej pobytu. Nastolatka ostatni raz była widziana przez swojego znajomego w dniu 11 lutego br. w Oświęcimiu.

Rysopis zaginionej nieletniej:
- wzrost ok. 160 cm,
- szczupłej budowy ciała
- włosy czarne długie, proste
- oczy niebieskie

Prowadzone są poszukiwania zaginionej nieletniej.
Policjanci prowadzą czynności zmierzające do odnalezienia nieletniej. Zwracamy się również z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu Dominiki Kobiałki, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 847 52 80 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy