reklama
reklama

Policja kontrolowała motocyklistów. Nie wszyscy pojechali dalej

Na sygnale, Wiadomości, 29.04.2024 10:33,
Policyjna akcja na drogach powiatu wadowickiego.
Policja kontrolowała motocyklistów. Nie wszyscy pojechali dalej
W sobotę (27.04) policjanci z wadowickiej drogówki podczas wojewódzkich działań pn. „Bezpieczny motocyklista” prowadzonych na terenie powiatu, skontrolowali 29 kierujących jednośladem. Policja informuje, że 2 kierujących popełniło wykroczenia w ruchu drogowym, a 2 mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne.

Jeden z kierujących okazał się być nietrzeźwy. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej w Mucharzu kilka minut po godz. 8.00. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad 1,3 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. 42-letni mieszkanie powiatu wadowickiego, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie musi liczyć się z konsekwencjami. Za prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduję karę pozbawienia wolności do 3 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy