reklama

Opady śniegu znów powodują problemy. Niektóre drogi nieprzejezdne

, Na sygnale, Wiadomości, 02.02.2023 14:30, eł
Trzeba liczyć się z tym, że dotarcie do celu podróży potrwa dłużej niż zwykle.
Opady śniegu znów powodują problemy. Niektóre drogi nieprzejezdne

W powiecie suskim, w którym zwykle jest nieco chłodniej niż w wadowickim, śnieg pada częściej i utrzymuje się dłużej. Dzisiaj (2 lutego) znów jego opady spowodowały sporo problemów. Część dróg jest nieprzejezdna.

Niektóre dlatego, że samochody ciężarowe nie radzą sobie na pokrytych śniegiem znacznych pochyłościach, w które powiat suski obfituje. Cały ich sznur zablokował drogę krajową nr 28 w Osielcu.

Z kolei na drogę powiatową przecinającą Wieprzec i Żarnówkę (gmina Maków Podhalański) zwaliło się po 14.00 drzewo. Do czasu usunięcia przeszkody przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarnówce, trzeba się tam spodziewać utrudnień.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy