reklama
reklama

Odpowie za jazdę po pijanemu i uszkodzenie trzech samochodów

Na sygnale, Wiadomości, 08.09.2022 14:30, eł

Nieźle narozrabiał za kółkiem.

Odpowie za jazdę po pijanemu i uszkodzenie trzech samochodów

Jak już wczoraj pisaliśmy, 7 września rano nietrzeźwy 27-letni kierowca doprowadził do demolki przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Dziś możemy podać nieco więcej informacji na ten temat.

27-letni andrychowianin usiadł rankiem za kierownicą hondy accord, by ruszyć w drogę. Miał jednak spore problemy z tym, by zapanować nad pojazdem. Poobijał trzy zaparkowane na osiedlu samochody – forda focusa, fiata stilo oraz suzuki. Gdy na miejsce przyjechała policja, okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu grzywna, ograniczenie wolności lub więzienie, a ponadto zakaz prowadzenia pojazdów od roku do 15 lat oraz kara pieniężna na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej, wynosząca od 5000 do 60 000 zł. Ponadto 27-latek dostał 10 punktów karnych. Odpowie również za uszkodzenia, których dokonał.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 08.09.2022 17:18

Dowalić mu 50000 tysięcy złotych to może coś alkoholika nauczy.