reklama

Nietypowe włamanie do jednego z domów. Dlaczego?

Na sygnale, Wiadomości, 15.11.2023 10:34, eł
Sprawca ukradł tylko butelki z napojami wyskokowymi.
Nietypowe włamanie do jednego z domów. Dlaczego?

W jednym z domów na terenie gminy Brzeźnica doszło do nietypowego włamania. Sprawca nie ukradł niczego innego niż alkohol... Taki był spragniony, że tylko butelki z procentowymi napojami były w stanie go skusić?

Zdarzyło się to kilka dni temu. Włamywacz wybił szybę w drzwiach balkonowych, po czym już bez trudu przedostał się do wnętrza domu. Dochodzenie w tej sprawie przeprowadzili bardzo skutecznie policjanci z brzeźnickiego komisariatu. Szybko ustalili, kto jest sprawcą i zatrzymali go w dwa dni po włamaniu. Amatorem alkoholu okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i przyznał się do popełnienia tego czynu.

Według wstępnych szacunków, uszkadzając drzwi i kradnąc butelki z napojami wyskokowymi spowodował straty na łączną kwotę 1900 złotych. Za przestępstwo, którego się dopuścił, kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do nawet 10 lat.


Foto: KPP w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy