reklama

Nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek

Na sygnale, Wiadomości, 14.07.2023 15:42, eł

Pasażerka drugiego samochodu trafiła do szpitala.

Nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek

Mężczyzna za kółkiem volkswagena przejeżdżający dzisiaj (14 lipca) drogą powiatową przez Wieprzec (gmina Maków Podhalański) zachowywał się zaiste dziwnie. Najpierw zatrzymał się na jezdni, a kiedy jadący za nim kierowca opla próbował go ominąć, nie pozwolił mu bezpiecznie wykonać tego manewru.

Gdy opel zrównał się volswagenem, ten nagle ruszył i to bynajmniej nie do przodu. Skręcił w lewo, wprost na mijające go auto. Nie było szans, by kierowca opla zdołał uniknąć zderzenia. W wypadku ucierpiała jego pasażerka. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. Nie wiadomo, na ile poważne są jej obrażenia.

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci, jak zwykle w takiej sytuacji skontrolowali trzeźwość obydwu kierujących. Wyszło wtedy na jaw, że kierowca volkswagena był pod pływem alkoholu. Miał go w organizmie prawie promil. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna stanie przed sądem. Będzie odpowiadał równiez za zdarzenie, które spowodował.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy