reklama
reklama

Odkryty basen z dodatkowymi atrakcjami w sobotę. Może być bardziej tłoczno niż w poprzedni weekend!

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 14.07.2023 14:30, eł

Podpowiadamy, gdzie parkować, żeby nie „zarobić” mandatu.

Odkryty basen z dodatkowymi atrakcjami w sobotę. Może być bardziej tłoczno niż w poprzedni weekend!

Synoptycy zapowiadają, że najbliższy weekend (15-16 lipca) będzie bardzo upalny. Temperatury w całym naszym regionie przekroczą 30°C, co na pewno znów spowoduje istne oblężenie odkrytego basenu w Andrychowie. Jak już pisaliśmy, w poprzednią sobotę i niedzielę odwiedziło go łącznie około 4000 osób.

W ten weekend może ich być nawet więcej, tym bardziej, że kierownictwo kąpieliska przygotowało dodatkowe atrakcje dla najmłodszych gości. W sobotę od 13.00 do 14.00 animatorki z Parku Rozrywki Fantazja będą na terenie basenu prowadziły zajęcia dla dzieci.

Duża ilość chętnych do kąpieli na pewno spowoduje podobne problemy z parkowaniem, jak w poprzednią niedzielę. Podpowiadamy zatem, gdzie można zostawić samochód na czas pobytu na basenie. Jednym z takich miejsc będzie teren stadionu Beskidu Andrychów, którego brama zostanie specjalnie otwarta dla gości kąpieliska. Klienci basenu mogą też śmiało zostawiać samochody na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 2.

Jeśli i tam zabraknie miejsca, to powinno znaleźć się go choć trochę na placu obok Hali Sportowej im. Tadeusza Szlagora, przy ul. 1 Maja. Wprawdzie jego nierówna, dziurawa nawierzchnia nie zachęca do korzystania z niego, ale z braku laku lepiej parkować tam niż w miejscach niedozwolonych. Jest bowiem bardzo prawdopodobne, że i w ten weekend (podobnie jak w poprzedni) policja będzie wystawiała mandaty tym, którzy zdecydują się ignorować przepisy dotyczące postoju.

W weekend za darmo można również zostawić samochód w andrychowskiej strefie płatnego parkowania na Rynku i placu Mickiewicza.


Foto: WB

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy