reklama

Nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do karambolu

, Na sygnale, Wiadomości, 14.11.2021 12:11, eł

Jej auto wjechało inne, tamto zaś stuknęło dwa kolejne.

Nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do karambolu

Zdarzyło się to dzisiaj (14 listopada) w Białce, w pobliżu tamtejszego kościoła, obok składu budowlanego. Wyjeżdżająca na drogę wojewódzką kobieta za kierownicą hyundaia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy.

W rezultacie jej samochód zderzył się z oplem, ten zaś pod wpływem siły uderzenia zjechał na pobocze. Pchnięty pojazd stuknął najpierw w innego hyundaia, zaparkowanego przy jezdni, a następnie w volkswagena. Auta poobijały się też o zgromadzone na przydrożnym placu materiały budowlane. Część z nich też uległa zniszczeniu. Mimo że zdarzenie wyglądało na poważne, nikt w nim nie ucierpiał. Jego sprawczyni dostała mandat za spowodowanie kolizji.

Foto: Małopolska Alarmowo, Małopolskie Drogi

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy