reklama
reklama

Młody mężczyzna utonął w rzece. Policja podaje szczegóły zdarzenia

Na sygnale, Wiadomości, 06.07.2023 19:00,
W miejscu gdzie utonął mężczyzna znajdują się niebezpieczne uskoki.
Młody mężczyzna utonął w rzece. Policja podaje szczegóły zdarzenia
Jak już informowaliśmy, do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę (5.07) w Zatorze w rejonie ulicy Parkowej. Policja informuje, że po godzinie 16:00 wędkarz powiadomił operatora numeru alarmowego 112 o młodym mężczyźnie, który znajdując się z rzece nagle zniknął pod powierzchnią wody i już nie wypłynął.


Służby wszczęły poszukiwania. - Po kilkudziesięciu minutach strażacy wyłowili mężczyznę. Została przeprowadzona resuscytacja krążeniowo – oddechowa, jednakże jego życia nie udało się uratować. Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji. W trakcie czynności policjanci ustalili, że w miejscu gdzie utonął mężczyzna znajdują się niebezpieczne uskoki - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Służby apelują do osób wypoczywających nad wodą zwłaszcza nad rzekami, o zachowanie wyjątkowej ostrożności z uwagi na zmieniające się dno i głębokość wody. Tuż przy brzegu może być bardzo płytko, natomiast kilka kroków dalej może być już bardzo głęboko. Takie załamanie głębokości może zaskoczyć nawet osobę, która dobrze pływa.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy