reklama

Tylko w lipcu - godzina jazdy GRATIS dla zdających prawo jazdy na motocykl

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.07.2023 11:45,
OSK Czarny z Andrychowa zaprasza do kontaktu.
Tylko w lipcu - godzina jazdy GRATIS dla zdających prawo jazdy na motocykl

ZAPISY NA KURSY

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby zapisać się na jeden z kursów. Możesz zrobić to drogą telefoniczną lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej: https://www.czarny.info.pl/kontakt . Zapisy prowadzimy również na miejscu w biurze.

TYLKO W LIPCU. Jedna godzina jazdy GRATIS na wszystkie kategorie motocyklowe

Zastanawiasz się, jakie dokumenty są niezbędne do rozpoczęcia kursu? Koniecznie jest wyrobienie PKK (Profilu Kandydata na Kierowcę), do którego niezbędne są między innymi orzeczenie lekarskie i dokument tożsamości ze zdjęciem, na przykład paszport lub dowód. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, niezbędna będzie zgoda od rodziców bądź opiekunów.

Zapewniamy rozpoczęcie części teoretycznej najpóźniej dzień po zapisie i przyjazną, bezstresową atmosferę. Nasza szkoła jest na pierwszym miejscu rankingu OSK Andrychów! Szkolimy przyszłych kierowców od niemalże 10 lat, obszarem działania obejmując powiaty wadowicki i oświęcimski. Oferta naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców skierowana jest do osób zarówno nie posiadających prawa jazdy, jak i potrzebujących jazd doszkalających.

KONTAKT – OSK CZARNY Z ANDRYCHOWA
Zapraszamy do kontaktu z prowadzoną przez nas szkołą jazdy.

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. W pozostałe dni prosimy o kontakt telefoniczny lub zapisy drogą internetową.

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 605 127 127

tel. +48 697 896 648

Andrychów, ul. Krakowska 71

e-mail: [email protected]

GODZINY OTWARCIA:


Pon.-Pt: 9:00-17:00- Artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy