reklama
reklama

24 września otwarcie nowego Stawu Anteckiego i terenów rekreacyjnych w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 06.07.2023 12:27, red
Prace powoli dobiegają już końca.
24 września otwarcie nowego Stawu Anteckiego i terenów rekreacyjnych w Andrychowie

Z budową, czy też odbudową Stawu Anteckiego w Andrychowie, były w ostatnich latach spore problemy, ale wszystko wskazuje na to, że ta wielomilionowa inwestycja powoli zbliża się do finału. Zresztą, praktycznie nie ma innej możliwości, ponieważ jesienią mija ostateczny termin na rozliczenie inwestycji, a pozyskano na nią sporo pieniędzy z Unii Europejskiej.

Wszystko wskazuje na to, że w wakacje zakończą się prace związane z budową ścieżek rowerowych i spacerowych na Pańskiej Górze, a na 24 września władze Andrychowa zapowiedziały otwarcie terenów rekreacyjnych na Stawie Anteckiego.

Wydarzenie połączone zostanie z planowaną na ten dzień kolejną edycją "Biegu po Serce Zbója spod Złotej Górki", który w tym roku odbędzie się właśnie na nowych ścieżkach i alejkach.

Cała inwestycja - rewitalizacja Pańskiej Góry i budowa Stawu Anteckiego - kosztowała 20 mln zł.

Zobaczcie nagranie jak aktualnie wygląda postęp prac na Stawie Anteckiego


foto: WB
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy