reklama

Akcja ratownicza na Skawie [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 05.07.2023 16:25,
Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie.
Akcja ratownicza na Skawie [AKTUALIZACJA]
Strażacy z kilku jednostek uczestniczą w akcji ratowniczej na Skawie w Zatorze. Około godziny 16:00 do rzeki wpadł tam młody, 20-letni mężczyzna.

W akcji poszukiwawczo-ratowniczej uczestniczyło ok. 30 strażaków. Poszkodowany został już odnaleziony i wydobyty z wody. Na miejscu prowadzona była reanimacja.

- Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu ratownicy ubrani w skafandry oraz odpowiednio zabezpieczeni weszli do wody celem przeszukania dna rzeki, w miejscu gdzie osoba była ostatni raz widziana. Dodatkowo w rejon poszukiwań dotarła łódź ratownicza. Osoba poszukiwana została odnaleziona, wyciągnięta na brzeg oraz przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego - relacjonują strażacy z OSP Zator.

Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy