reklama
reklama

Boisko zamknięte do odwołania. Co tam się wydarzyło w nocy?

Na sygnale, Wiadomości, 05.07.2023 10:18, red
Kolejny, niestety, przypadek "szacunku" do tego co ogólnodostępne.
Boisko zamknięte do odwołania. Co tam się wydarzyło w nocy?

Wakacje w pełni, pogoda dobra. Chętni mogliby zagrać w siatkówkę plażową. Ale nie na boisku do plażówki w Kętach. Boisko przy OSiR w Kętach zostało właśnie zamknięte!

Wszystko przez wandali, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek (2/3 lipca) wyłamali mocowanie słupka do siatki.

- Zdarzało się już wcześniej, że młodzież łapała się siatki i robiła sobie z niej linę, mimo upomnień pracowników Ośrodka – podkreśla dyrektor, zwracając uwagę, że prawdopodobnie takie właśnie nieodpowiednie użytkowanie spowodowało pęknięcie podpory stabilizacyjnej pod naporem i ciężarem osób, które przebywały na boisku.

- Siatka nie służy do wspinaczki, chodzenia po niej, wieszania się czy wspinania się na konstrukcję – podkreśla i apeluje o odpowiedzialne użytkowanie obiektu w przyszłości. - Staramy się, aby amatorzy siatkówki plażowej mogli korzystać z boiska przez cały okres letni. Niestety, przez takie właśnie zachowanie mieszkańcy pozbawieni zostali tej możliwości - dodaje.

Urząd Gminy Kęty poinformował, że boisko do siatkówki jest nieczynne do odwołania.

źródło: UG Kęty
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy