reklama
reklama

Miłośnicy maluchów wyruszyli do Monte Carlo [FOTO]

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 04.07.2023 12:34,
4 lipca wyruszyła Wielka Wyprawa Maluchów z Bielska-Białej do Monte Carlo. Wśród uczestników jest załoga z gminy Andrychów.
Miłośnicy maluchów wyruszyli do Monte Carlo [FOTO]
Wielka Wyprawa Maluchów to największy projekt charytatywny polskich gwiazd motorsportu pod hasłem "Razem możemy pomóc dzieciom, które ucierpiały w wypadkach drogowych".

W wyprawie uczestniczą reprezentanci kilku pokoleń polskich i międzynarodowych rajdowców, m.in. Sobiesław Zasada, Longin Bielak, Janusz Szerla, Rafał Sonik, Kajetan Kajetanowicz oraz Bartosz Ostałowski.

Wśród uczestników jest załoga Grupy PIngwina, do której należy m.in. ośrodek w Czarny Groń w Rzykach.

Akcja ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drodze, edukację młodych pokoleń pod kątem świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym, a także wesprzeć dzieci, które w wyniku wypadków drogowych potrzebują pomocy oraz opieki.

Wielka Wyprawa Maluchów potrwa 8 dni. Trasa poprowadzić przez 7 krajów, a jej łączna długość wyniesie blisko 4.000 kilometrów. W sumie na trasę wyruszy 35 załóg.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama