reklama

Samochód roztrzaskał się na ogrodzeniu. Ranna jest pasażerka

Na sygnale, Wiadomości, 04.07.2023 14:22, eł

Wyglądało to dramatycznie.

Samochód roztrzaskał się na ogrodzeniu. Ranna jest pasażerka

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj (4 lipca) w Osieku na ulicy Beskidzkiej. Samochód marki renault, którym jechały dwie osoby, wypadł z drogi i roztrzaskał się na ogrodzeniu z blachy trapezowej. Zdarzyło się to o godzinie 12.40.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że 22–letni mieszkaniec Osieka, który siedział za kierownicą renaulta, z nieznanych na razie przyczyn stracił na zakręcie panowanie nad pojazdem. Wówczas auto wypadło z jezdni i z impetem uderzyło w ogrodzenie. Zrobiło w nim sporą wyrwę, ale samo również jest w fatalnym stanie. Kierowca wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, ale jego 25-letnia pasażerka doznała urazu ręki. Zespół ratownictwa medycznego zabrał kobietę do szpitala.

W trakcie dalszego postępowania funkcjonariusze policji ustalą dokładne okoliczności wypadku.


Foto: KPP w Oświęcimiu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy