reklama

Utrudnienia na rondzie. Ciągnik przewrócił się na bok

Na sygnale, Wiadomości, 04.07.2023 13:18, eł

Zdarzyło się to na rondzie u skrzyżowania dwóch dróg wojewódzkich.

Utrudnienia na rondzie. Ciągnik przewrócił się na bok

Na rondzie Piastów u zbiegu dwóch dróg wojewódzkich – nr 948 i 949 w Łękach (gmina Kęty) doszło dzisiaj (4 lipca) około 12.40 do wydarzenia, które mogło się okazać tragiczne w skutkach. Na jezdnię przewrócił się tam traktor.

Nie wiadomo na razie, jaka była przyczyna wywrotki ciągnika rolniczego. Zdarzenie spowodowało spore utrudnienia na trasie. Już przed 13.00 zostały tam wezwane służby ratunkowe. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Kęty kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus z przyczepą na której wiózł węgiel, wywrócił się podczas skrętu. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Foto: KPP Oświęcim, Ochotnicza Straż Pożarna w Osieku, Małopolskie Drogi

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy