reklama

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 04.07.2023 17:25, INFORMACJA PRASOWA
Bilety już w sprzedaży.
Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Spotkanie z dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”. Przemek proponuje kilka tematów do wyboru. Na początku spotkania publiczność demokratycznie głosuje i do końca będzie miała realny wpływ na przebieg spotkania. „Jaką wódkę lubią duchy?”, „Od narodzin po śmierć”, „Odmienne stany świadomości”, a może po prostu „Down The Road”? Interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzona historiami z najnowszej książki.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy. Broniewskiego 3 - w dniu 7 sierpnia o godzinie 20:00.

Bilety na spotkanie można kupić w „Starym Kinie” w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Mickiewicza 4 od dnia 10 lipca, natomiast bilety online są już dostępne na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl

W styczniu Przemek Kossakowski odwiedził Wadowice. Sala WCK była wypełniona po brzegi, prawdopodobnie w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie taka sama sytuacja, polecamy zatem pospieszyć się z zakupem biletów.

kupbilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/102370/Kalwaria+Zebrzydowska/Przemek+Kossakowski/

biletyna: https://biletyna.pl/event/view/id/341036


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy