reklama

Młoda kobieta ranna w wypadku

Na sygnale, Wiadomości, 22.11.2021 21:06, eł

Wieczorne potrącenie na pasach.

Młoda kobieta ranna w wypadku

21-letnia kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych na samym początku ulicy Kolejowej w Jordanowie, gdy uderzyło w nią osobowe volvo. Zdarzyło się to dzisiaj (22 listopada), pod wieczór.

Niestety, 21-latka nie wyszła z tego zdarzenia bez szwanku. Karetka pogotowia przetransportowała ją do szpitala w Suchej Beskidzkiej. Za kierownicą samochodu, który ją potrącił, siedziała kobieta. Badanie alkomatem wykazało, że była całkowicie trzeźwa. Policjanci jeszcze nie ustalili, co było przyczyną wypadku.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 23.11.2021 12:43

Co z tego, że nawet mieliśmy "rację" i prawo po naszej stronie skoro będziemy po drugiej strony lustra lub w szpitalu i z trwałą niepełnosprawnością do końca życia? Poza znajomością własnych praw, często przyznanych przez polityków w celu utrzymania władzy, wypadałoby znać chociaż podstawowe PRAWA FIZYKI, ;chociaż te newtonowskie i zasady optyki... Zwłaszcza, że wielu polityków uważa, że ich samych prawo oraz prawa natury nie dotyczą... cóż, walka o Nagrody Darwina ustawicznie trwa... A pycha pozwala na zajmowanie coraz lepszych lokat i w coraz bardziej finezyjnym stylu. Niech żyją smartfony używane na przejściach dla pieszych !!!

oshin22, 23.11.2021 10:59

A ja się zgadzam z @diabełkiem - pieszy bezwzględnie egzekwuje swoje (chore i głupie) prawo wchodząc na przejście "na beszczela" nie rozstając się z komórką i nie rozumiejąc zasad fizyki, która mówi , że nie da się wytracić energii pojazdu (czyli zatrzymać się !) w nieskończeni krótkim czasie. I jeszcze jedną rzecz warto pieszym uświadamiać - też jestem pieszym i tego samego uczę swoje dzieci - nie ważne czy pieszy ma pierwszeństwo czy nie w starciu z pojazdem nie ma szans !!!

lipak1, 23.11.2021 06:57

Niestety jako kierowca stwierdzam, że to 99 % kierowców tak twierdzących nie zna przepisów i nigdy nie było pieszymi bo zawsze poruszają się tylko samochodem.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 23.11.2021 05:07

Niestety jako kierowca muszę przyznać i pewnie 99% kierowców to potwierdzi, że piesi z coraz większą zuchwałością wchodzą na przejście dla pieszych. Kolejna sprawa to widoczność ich wieczorną porą szczególnie w gorszych warunkach. Brak odblasków i ciemne ubrania tylko zwiększają takie sytuacje.