reklama
reklama

Burmistrz Andrychowa o inwestycjach w gminie

Gospodarka, Wiadomości, 22.11.2021 18:00,

Co dalej z inwestycjami w Andrychowie?

Burmistrz Andrychowa o inwestycjach w gminie

W poniedziałek (22.11) rozmawialiśmy z burmistrzem Andrychowa Tomaszem Żakiem o bieżących ale i przyszłych inwestycjach gminy.

Jest tego sporo - rewitalizacja osiedla Olszyny, Pańskiej Góry i Stawu Anteckiego, andrychowskiego pałacu. Trwa budowa łącznika ul. Tkackiej z Krakowską - w tym przypadku może pojawić się poślizg w zakończeniu budowy. Problem jest także ze strefą przemysłową, na dokończenie które poszło kilka kolejnych milionów zł. Trwają tam już prace.

Planowana jest budowa ronda przy ul. Krakowskiej z Białą Drogą, budowa hali sportowej na terenie boiska treningowego KS Beskid Andrychów, rewitalizacja os. Lenartowicza oraz budowa kolejnego łącznika ul. Krakowskiej z ul. Przemysłową.

Zobaczcie rozmowę

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bot, 23.11.2021 20:14

https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/dziwny-jest-ten-andrychowski-targ

FeelFree, 23.11.2021 18:23

Koniec Żakolandii jest bliski. Byle gmina tylko wcześniej nie zbankrutowała...

tomekx, 23.11.2021 13:37

Koniec PIS jest bliski.

FeelFree, 23.11.2021 12:06

@Redakcja mamNewsa - jaja sobie robicie z Mieszkańców tak pisząc, to brak szacunku dla Waszych póki co i jeszcze Czytelników. Z jakim zdziwieniem? Jak część obserwatorów andrychowskich wydarzeń? Trzeba być ślepym, aby nie widzieć tego co robi z tym miastem wójt Żak! A Wy w taki sposób jak powyżej w tworzeniu i podtrzymywaniu tej ślepoty bierzecie właśnie udział!!! To jest Wasza odpowiedzialność! Wójt ma nosie ma zwykłych mieszkańców, potrzebuje tylko ich głosów przy wyborach i siedzenia cicho po wyborach, aby realizować swoje cele i fantazje i wspierającej go części obywateli. Tym co i jak piszecie się do tego przyczyniacie. Wstrzymywane są wielokrotnie takie drobne dla budżetu miasta bieżące wydatki jak opisane powyżej, a ważne dla Mieszkańców: drogi, szkoły. A jednocześnie, aby dogodzić zakładom, nowym marketom, prywatnych biznesom, potencjalnym firmom wydawane są nasze wspólne MILIONY. KILKANAŚCIE MILIONÓW idzie dosłownie w błoto, bo władza nie potrafi się przyznać do błędów co do lokalizacji strefy, które popełniła mimo przestróg. A NIBY BRAKUJE w budżecie co chwilę drobnym sum po kilkaset tysięcy na istotnie potrzeby konkretnych setek obywateli!!! Bezkarnie. I władza nagradza się jeszcze przyznawaniem sobie na swój własny wniosek podwyżek wynagrodzenia z naszych podatków o kilkadziesiąt procent!!! To nie rodzi zdziwienie, to rodzi OBURZENIE niesprawiedliwością i butą władzy, oraz ŻAL I ROZCZAROWANIE, że nawet media opłacane z oglądanie przez nas reklam nie chronią interesów Mieszkańców Gminy Andrychów. Redaktorzy mamNewsa niestety prezentujecie zachowanie tchórzowskie, boicie się wprost krytykować władzę. Przeprowadzacie grzeczne wywiady promujące bieżącego wójta. Mimo tego wszystkiego, czego macie świadomość. WSTYD i HAŃBA! Zdecydujcie się, już w Biblii stoi jasno, że nie da się dwóm panom jednocześnie służyć... Weźcie się w końcu określcie.

Jepetto, 23.11.2021 10:12

Lata temu burmistrz nie oddał milionów na dokończenie mini obwodnicy tylko ich nie wziął jak sam powiedział. W zamian powstał śliczny kolejny basen. Wstyd kogoś zapraszać w wiecznie zakorkowane miasto bez pomysłu.

Turboplazmotron, 23.11.2021 08:55

Władza uważa dużą część dziennikarzy za zwykłe kundelki, którym daje tłustą karmę, a w zamian za to kundelki muszą robić to, co władza chce – mówi SŁAWOMIR JASTRZĘBOWSKI, redaktor naczelny „Super Expressu”.

oshin22, 23.11.2021 07:25

To zaczyna powoli wyglądać jak paski TVPInfo. -- Burmistrz rozprawił się z korkami w mieście (mikro obwodnica), Burmistrz lokalną Gretą Thunberg - walczy o ekologię (o spalarni) --Burmistrz słońce Andrychowa - zapewnił ciepło w mieście (o AEC), Burmistrz dba o bezpieczeństwo w regionie - (o nie remontowaniu ulic) Panie Tomaszu - niech sobie to Pan może przemyśli bo ja już na pana głosował NIE będe.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 23.11.2021 06:16

25 listopada to będzie sądny dzień dla Andrychowa, tysiące ludzi w tysiącach samochodów będzie stało w korkach do największej inwestycji w Andrychowie, żeby dostać BALONIK buhahahaha

FeelFree, 22.11.2021 23:57

@Redakcja mamNewsa - w związku z reklamą wyborczą wójta, czekamy również na kolejne wywiady i artykuły pod następującymi tytułami: "Burmistrz Andrychowa o zadłużeniu Andrychowa wygenerowanym dzięki jego decyzjom" Tudzież: "Burmistrz Andrychowa o niespełnionych obietnicach i zapomnianych drogach gminnych". Względnie: "Jak ze szczerym uśmiechem na twarzy odebrać nagrodę EKO HERO mimo świadomości opalania w tym czasie miejskiej ciepłowni węglem, decyzji o odbieraniu śmieci z wiosek opalanych "węglem" RAZ NA MIESIĄC w sezonie grzewczym ;-) oraz mimo forsowania planu budowy spalarni/niby-nie-spalarni niezgodnie z prawem w granicach miasta". Oświadczam, że do napisania posta zmusiła mnie wyłącznie* treść dzisiejszego "alertu smogowego" nadanego przez Radio Bielsko, gdzie podkreślono złą jakość powietrza właśnie w Andrychowie. Najbardziej spodobało mi się, kto był sponsorem dzisiejszego alertu: zakład pogrzebowy. Spokojnego i powolnego oddychania życzę Andrychowianie, i nie martwicie się o swojego burmistrza, w nocy oddycha innym powietrzem niż Wy... sprawdzajcie na https://airly.org/ *no może jeszcze przymus telepatyczny ze strony nadszyszkownika Zakologa, auć...

FeelFree, 22.11.2021 22:00

https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/zapomniana-ulica

FeelFree, 22.11.2021 22:00

Jak wyglądają obietnice wójta Tomasze Żaka, a jak fakty? Pozwolę sobie wkleić świeżutki, dzisiejszy news mamNewsa w następnym linku...

bot, 22.11.2021 19:20

https://pl.wikipedia.org/wiki/Korek_drogowy