reklama
reklama

Zaproszenie na mikołajkowe warsztaty pieluszek wielorazowych od Mommy Mouse!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.11.2021 17:45,
Zaproszenie na mikołajkowe warsztaty pieluszek wielorazowych od Mommy Mouse!

Drodzy Rodzice,

święta coraz bliżej, a nasz myszkowy zespół intensywnie pracuje nie tylko nad rozwojem nowych produktów, ale także nad tym, aby jak najwięcej rodziców skorzystało z dedykowanych warsztatów poświęconych nauce prawidłowego pieluchowania. Dlatego korzystając z okazji, że czytacie tego maila, pragniemy zaprosić Was na mikołajkowe warsztaty pieluszkowe pn. ABC PIELUSZKI WIELORAZOWEJ

Wydarzenie to powinno być ciekawą propozycją dla osób zaczynających przygodę z pieluszkami wielorazowymi oraz chcących ugruntować swoją wiedzę. Mamy tu na myśli młodych rodziców, którzy są przytłoczeni nowymi obowiązkami, jak również dla tych doświadczonych i zaprawianych w bojach, ale szukających alternatywy dla mainstreamowych pampersów. Dla babć i dziadków też ????Zobaczcie zatem co da Wam udział w warsztatach i dlaczego warto na nich być.

➡️ Czego nauczycie się na mikołajowych warsztatach pieluszkowych?

  • określania potrzeb swojego dziecka w zakresie pieluchowania;

  • prawidłowego zakładania różnych typów pieluszek wielorazowych;

  • optymalnego boosterowania pieluszek;

  • stosowania pomocnych akcesoriów, aby zwiększyć wydajność, komfort i praktyczność pieluchowania dziecka w zależności od sytuacji i miejsca.

➡️ Co zyskacie dzięki mikołajkowym warsztatom?

  • wiedzę, która pozwoli Wam działać samodzielnie;

  • umiejętności w zakresie prawidłowego pieluchowania;

  • pewność siebie w opiece nad dzieckiem lub dziećmi;

  • radość podopiecznych, którzy zyskają jeszcze większy komfort.

➡️ Gdzie i kiedy będą organizowane warsztaty?

Mikołajkowe warsztaty pieluszkowe odbędą się już 6 grudnia 2021 r. o godz. 10.00 w siedzibie MM System Diapers w Zatorze przy Placu Kościuszki 7. Z tym zastrzeżeniem, że termin może zostać dopasowany zgodnie z preferencjami zgłoszonymi przez uczestników. Ale spokojnie, w razie zmiany terminu, o wszystkim Was poinformujemy.

➡️ Jak się zapisać na mikołajkowe warsztaty pieluszkowe z MM?

Oczywiście przez formularz zgłoszeniowy, który już na Was czeka pod linkiem: https://mommymouse.com.pl/szkolenia/

Naszym zdaniem takie spotkanie to świetna okazja nie tylko do nauki, ale także do poznania innych rodziców, wymiany cennych doświadczeń oraz znalezienia inspiracji w zakresie pieluchowania. To idealny prezent dla każdego rodzica, w sam raz na Mikołajki 2021!

Do zobaczenia na warsztatach!

Zespół MommyMouse




reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy