reklama
reklama

Awantura doprowadziła do rozlewu krwi

Na sygnale, Wiadomości, 22.11.2021 09:31, eł, wb
Ranny mężczyzna trafił do szpitala.
Awantura doprowadziła do rozlewu krwi

Kłótnia pary mieszkającej przy ul. Daszyńskiego w Andrychowie zakończyła się w dość drastyczny sposób. 33-letnia kobieta parę razy ugodziła swego partnera nożem. 38-latek trafił do szpitala w Wadowicach.

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 listopada, po godzinie 19.00. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna miał przeciętą tętnicę pod kolanem oraz ranę na twarzy. - Kobieta została zatrzymana, przedstawiono jej zarzut uszkodzenia ciała, do którego się przyznała – informuje aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Sprawczyni grozi do dwóch lat więzienia, ponieważ oceniono, że rany odniesione przez jej partnera powodują naruszenie czynności ciała na okres nie dłuższy niż 7 dni.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy