reklama

Miał rozmienić 1000 zł na drobne, ale zabrał je dla siebie

Na sygnale, Wiadomości, 03.02.2021 13:23,
Policjanci z andrychowskiego komisariatu zatrzymali 38-latka, który przywłaszczył sporą ilość gotówki.
Miał rozmienić 1000 zł na drobne, ale zabrał je dla siebie

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Andrychowa zostali powiadomieni o przywłaszczeniu pieniędzy na szkodę jednej z placówek handlowych w mieście. Jak wynikało z ustaleń, właścicielka placówki przekazała 1 tys. złotych obcemu mężczyźnie (znanemu jej tylko z widzenia), by rozmienił je na drobne. Wcześniej zdarzało się już, że mężczyzna pomagał w ten sposób lecz zawsze wracał z pieniędzmi.

Niestety nie tym razem. Zaangażowani w sprawę andrychowscy stróże prawa bardzo szybko ustalili dane sprawcy i podjęli działania zmierzające do jego zatrzymania i odzyskania utraconego mienia. Jeszcze tego samego dnia, 38-letni mieszkaniec gminy Andrychów, został zatrzymany w jednym z andrychowskich mieszkań, gdzie odbywała się libacja alkoholowa.

W trakcie kontroli osobistej mężczyzny policjanci ujawnili część przywłaszczonych pieniędzy (blisko 770 złotych), których jeszcze nie zdążył wydać. Kolejnego dnia 38-latkowi został przedstawiony zarzut przywłaszczenia, do którego się przyznał. Sprawcy przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukus, 04.02.2021 00:41

Nie grozi bo nie przekroczył 500 zł dobranoc ????