reklama
reklama

Bartłomiej Koryga z Andrychowa piłkarzem Wisły Kraków

Sport, Wiadomości, 03.02.2021 11:25, PG
14-letni andrychowianin, wychowanek AP Progress Andrychów, Bartłomiej Koryga został zawodnikiem Wisły Kraków.
Bartłomiej Koryga z Andrychowa piłkarzem Wisły Kraków

Bartłomiej swoją przygodę z piłką rozpoczął w wieku 9 lat i grał w różnych grupach, aż w końcu zaczął dostawać powołania na kadrę województwa, w której nawet strzelał bramki w oficjalnych meczach. Teraz chłopak spełnia swoje marzenia o byciu piłkarzem i będzie grał w krakowskiej Wiśle.

- Cieszę się, że kolejny, młody piłkarz naszego klubu robi krok w stronę „dużej piłki". W rundzie jesiennej „Baro" był jasnym punktem naszej drużyny strzelając gola za golem co przełożyło się na bardzo dobre wyniki w lidze małopolskiej. Spotkałem się ostatnio z opinią, że AP Progress „szkoli dzieciaczki". Tak się składa, że ten „dzieciaczek" ma prawie 180 cm wzrostu, a za półtora roku może podpisać profesjonalny kontrakt. Bartek zmienił już szkołę i mieszka w Krakowie. Mam nadzieję, że utrzyma strzelecką formę, a dzięki przeprowadzce do Krakowa rozwinie się nie tylko jako napastnik, ale przede wszystkim jako człowiek. Pewnie każdy zawodnik AP Progress czeka na takie chwile. Naszym - niewątpliwie ciężkim - zadaniem jest wybrać odpowiedni moment. Mam nadzieję, że trafiliśmy! Czas pokaże. Życzę Bartkowi dużo zdrowia i wierzę, że będzie godnie reprezentował Andrychów podczas dalszej przygody z piłką nożnąmówi nam Artur Kuczaj, prezes akademii.

Gratulacje!

źródło: AP Progress Andrychów

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

lesiunp1, 07.02.2021 10:45

Bartek, rób swoje i nie patrz na opinie innych. Ludziom i tak nigdy nie dogodzisz :)

kukus, 04.02.2021 01:34

Do milicyjnego klubu mówię stanowczo nie!!!! za wczasu zmienić klub na żydowski pozdrawiam ????????

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama