reklama

Miłosz z Sułkowic zwycięzcą plebiscytu na najlepszy cover Billie Eilish

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.02.2021 17:00, PG
Sami posłuchajcie.
Miłosz z Sułkowic zwycięzcą plebiscytu na najlepszy cover Billie Eilish

Głosowanie w plebiscycie na najlepszy cover piosenki Billie Eilish zostało zakończone. Zwycięzcą konkursu z największą liczbą głosów został Miłosz Rajda.

Miłosz to siedemnastolatek mieszkający w Sułkowicach - Łęgu, który interesuje się aktorstwem oraz śpiewaniem. Na co dzień uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach. Uczęszcza również do szkoły muzycznej oraz do teatru.

Dzięki głosom słuchaczy wygrał plebiscyt na najlepiej wykonany cover Billie Eilish 2021 redakcji GlobalPress Polska, która jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji dziennikarskiej GlobalPress zajmującej się muzyką i kulturą.

Posłuchajcie:


foto: Marta Rajda

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy