reklama

Po nierównej walce z chorobą zmarła Ewelina Baklarz [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 02.02.2021 10:00, PG
Pogrzeb odprawiony zostanie w czwartek, 4 lutego 2021 r., o godz. 13:00 w kaplicy przy cmentarzu komunalnym w Wadowicach, przy ul. Wojska Polskiego.
Po nierównej walce z chorobą zmarła Ewelina Baklarz [AKTUALIZACJA]

Urząd Miejski w Kalwarii Zebrzydowskiej poinformował o śmierci 37 – letniej Eweliny Baklarz, wieloletniej pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ewelina pochodziła z Ponikwi k. Wadowic. W ubiegłym roku dowiedziała się o o nowotworze złośliwym nerki. Przez wiele miesięcy jej znajomi organizowali różne zbiórki pieniędzy na jej leczenie.

Osierociła malutką córeczkę.

Z wielkim bólem przyjęliśmy w dn. 31 stycznia 2021 r. wiadomość o śmierci, w wieku zaledwie 37 lat Ś.p. Eweliny Baklarz
naszej serdecznej Koleżanki, wieloletniej i zasłużonej pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej Msza Święta pogrzebowa odprawiona zostanie w czwartek, 4 lutego 2021 r., o godz. 13:00 w kaplicy przy cmentarzu komunalnym w Wadowicach, przy ul. Wojska Polskiego.

O godz. 12:30 odbędzie się różaniec.

Szczere kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia
składamy Mężowi, Córeczce, Rodzinie i bliskim

Dyrektor Andrzej Burdek oraz Pracownicy
Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zeb.
???? W głębokim smutku informujemy o śmierci naszej serdecznej Koleżanki Eweliny Baklarz, wieloletniej pracownicy Centrum...

Opublikowany przez Gmina Kalwaria Zebrzydowska Niedziela, 31 stycznia 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy