reklama

Zmiana na głównej ulicy Wadowic

Gospodarka, Wiadomości, 02.02.2021 08:54,
W związku z remontem ulicy Lwowskiej kolejne zmiany w organizacji ruchu.
Zmiana na głównej ulicy Wadowic
Magistrat informuje, że na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicą Putka a ulicą Fabryczną w Wadowicach przywrócony został ruch dwukierunkowy.

- Putka znowu staje się ulicą podporządkowaną. Zatem jadący ul. Putka winni ustąpić pierwszeństwa pojazdom poruszającym się ul. Lwowską, z kolei samochody jadące w kierunku ronda Okulickiego nie muszą zatrzymywać się przed skrzyżowaniem z ul. Putka. Apelujemy do kierowców o ostrożność i prosimy o nieparkowanie na nowych ścieżkach rowerowych - informuje burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Wykonawca rozpoczął już II etap przebudowy na odcinku od skrzyżowania z Ulicą Legionów, gdzie powstanie nowe rondo, aż do wadowickiego Rynku.

foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy