reklama

Wadowickie Centrum Kultury rozdaje pieniądze

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.02.2021 09:20, INFORMACJA PRASOWA
Ogłosili konkurs na inicjatywy mieszkańców.
Wadowickie Centrum Kultury rozdaje pieniądze

Wadowickie Centrum Kultury, po raz kolejny zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie na inicjatywy kulturalne. Można zgłaszać pomysły, które zostaną sfinansowane oraz zrealizowane przy wsparciu animatorów WCK.

Konkursy na inicjatywy kulturalne niejednokrotnie pojawiały się w ofercie Wadowickiego Centrum Kultury. Po sukcesach poprzednich edycji, instytucja postanowiła wznowić konkurs i zaprosić ludzi do wspólnego tworzenia kultury. Projekt „SZUKAMY INICJATYWY” jest skierowany przede wszystkim do osób, które mają pomysły i chęć doaktywnego działania, ale brakuje im środków na ich realizację.

Tematyka inicjatyw jest nieograniczona! WCK czeka na wydarzenie kulturalne, artystyczne, edukacyjne, integracyjne a nawet turystyczno – rekreacyjne! Jedynym warunkiem jest zorganizowanie wydarzenia na terenie naszej gminy.

„Poprzednie edycje konkursów pozwoliły nam wyłonić niesamowite, często nieoczywiste projekty! Część z nich realizujemy do dzisiaj przy wsparciu ich pomysłodawców. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem” – mówią animatorzy WCK

Spośród wszystkich nadesłanych pomysłów, Wadowickie Centrum Kultury wybierze najciekawsze i najbardziej nowatorskie projekty, które zostaną zrealizowanej jeszcze w tym roku! Na realizację każdego wydarzenia zostanie przeznaczone maksymalnie 5 tys. zł!

Ale to nie wszystko! Dom kultury ma także propozycję dla osób, które nie zgłoszą własnego projektu… Aby dać mieszkańcom możliwość wpływu na to co dzieje się w Wadowicach, jeden z projektów zostanie wybrany przez lokalną społeczność. Na profilu facebookowym pojawi się głosowanie, podczas którego internauci wybiorą swojego faworyta.

Formularz zgłoszenia na konkurs należy uzupełnić do 28 lutego za pośrednictwem strony internetowej WCK. Tam też znajdziecie regulamin projektu i wszystkie ważne informacje!


źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy