reklama

Stare zdjęcia włodarzy miast. Jak zmienili się burmistrz Andrychowa i burmistrz Kęt? [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.02.2021 20:30, PG
Wspomnień czar.
Stare zdjęcia włodarzy miast. Jak zmienili się burmistrz Andrychowa i burmistrz Kęt? [FOTO]

W czeluściach Internetu postanowiliśmy odszukać stare zdjęcia włodarzy miast, aby zobaczyć jak bardzo się zmienili. I tak udało nam się to z burmistrzem Andrychowa oraz Kęt.

Tomasz Żak (60 l.) jest burmistrzem Andrychowa już od trzech kadencji. Pochodzi ze Zgierza, ale od 33 lat mieszka i jest związany z Andrychowem. Mimo opozycji z PiS, która często go krytykuje, jest w gminie bardzo lubiany.

kiedyś vs. teraz


Tak burmistrz wyglądał kilkanaście lat temu, na zdjęciu z córką Darią.


Krzysztof Klęczar (36 l.) burmistrzem jest drugą kadencję a wybory wygrał z 70 % poparciem. Od lat jest aktywnym działaczem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Znany jest też ze swoich postów umieszczanych na facebooku, które nie raz wzbudzają kontrowersje.


kiedyś vs. teraz


Na zdjęciach z młodości z żoną Anetą.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukus, 04.02.2021 01:24

Nie ma co gdybać oby dwaj rządzą perfekcyjnie w gminach, dla burmistrza Kęt i dla jego żony szacunek że przeżyli tyle lat ze sobą , dla pana Żaka że się nie poddał i ułożył sobie życie. I niech ci młodzi sobię wbiją do głowy że Żak to jest Andrychowianin a nie jakiś ze Zgierza to tak samo jak ktoś się urodzi w Bielsku czy Wadowicach to już nie jest Andrychowianin ? Pozdrawiam kumatych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE bo NIE, 03.02.2021 22:04

uuuuuuuuuuuuuuuu ale wiadomość oj oj oj Andrychowski PUDELKU ... tyle nas obchodzi życie prywatne burmistrzów co zeszłoroczny śnieg :P xD :)