reklama

Wielkie sieci już szukają chętnych do pracy w Galerii Andrychów

, Gospodarka, Wiadomości, 03.02.2021 15:40, PG
Prace przy budowie galerii handlowej w Andrychowie idą pełną parą. Niektóre markety już rekrutują pracowników.
Wielkie sieci już szukają chętnych do pracy w Galerii Andrychów

Pną się do góry konstrukcje nowych pawilonów galerii, które jak to nazwał jeden z naszych Czytelników - wyglądają obecnie jak las krzyży (hasło zaczerpnięte z kultowej polskiej komedii Marka Koterskiego "Nic śmiesznego"). Generalnym wykonawcą inwestycji jest KARMAR S.A. Z powodu obostrzeń firma Acteeum już kilka razy przekładała zmuszona była przekładać uroczystość wmurowania kamienia węgielnego.

Powierzchnia galerii będzie wynosiła 24 tys. m2 a jej otwarcie zaplanowano na jesień 2021 roku. Galeria Andrychów zaoferuje 38 lokali handlowych oraz 680 miejsc parkingowych.

Ma być to największa w Andrychowie i regionie galeria z tak bogatą ofertą. Galeria Andrychów jest już niemal całkowicie skomercjalizowana, mając podpisane umowy najmu dla ponad 90% powierzchni. Wśród marek, których sklepy powstaną w andrychowskim Power Center są znane i popularne sieci takie jak Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe czy Komfort oraz atrakcyjne sklepy o charakterze lokalnym.

Okazuje się, że wielkie sieci jak Lidl czy Leroy Merlin już szukają pracowników do pracy w Andrychowie.

Lidl szukał ostatnio m.in. zastępcy menagera sklepu w Andrychowie.

Z kolei Leroy Merlin szuka aktualnie chętnych na stanowiska: kierownik sektora, kierownik działu serwisu i usług dział kas, kierownik działu logistyki.

W sumie w sklepach w galerii Andrychów pracę znajdzie kilkaset osób.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Sprawiedliwosc, 04.02.2021 11:14

Ciekawe kto w wizanie będzie pracował skoro prawie wszystkie sprzedawczynie mają zakusy na zmianę pracy , a w galerii bez porównania dostaną wyższe zarobki i lepszy socjal którego nie mają ????