reklama
reklama

Kolejny pedofil recydywista namierzony przez łowców

Na sygnale, Wiadomości, 21.05.2024 11:45, eł
Mężczyzna wysyłał swoje nagie zdjęcia dwunastoletnim dziewczynkom.
Kolejny pedofil recydywista namierzony przez łowców

Członkowie jednaj z działających na terenie całej Polski grup, które zajmują się namierzaniem pedofilów, po raz kolejny odwiedzili mężczyznę, który wykazywał niezdrowe zainteresowanie dziećmi. Szukał w Internecie kontaktu z dziewczynkami w wieku grubo poniżej 15 lat, wysyłał im swoje nagie zdjęcia i zachęcał, by odwzajemniły mu się tym samym. Pedofil trafił w ręce policji.

Ujęty przez Fundację ECPU Polska: ŁOWCY 29-letni Mariusz od niedawna mieszka niedaleko powiatu wadowickiego - w Skawinie. Wcześniej „działał” w zupełnie innej części kraju. Już niespełna dwa lata (w sierpniu 2022 roku) temu ta sama grupa łowców pedofilów ujawniła jego skłonność do dzieci i przekazała mężczyznę w ręce policji. Jak się jednak okazuje, Mariusz dotąd nie został dotąd skazany za swoje ówczesne przewinienia. I nie stracił też ochoty do poruszania erotycznych tematów w korespondencji ze stanowczo zbyt młodymi dziewczynkami. Dzisiaj (21 maja) wczesnym rankiem znów przyjechali do niego łowcy pedofilów.

Gdy jeden z członków Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY zapytał go, dlaczego nadal szuka kontaktu z dziećmi, pan Mariusz wytłumaczył, że ma problemy z akceptacją własnego ciała i potrzebuje opinii na temat swojego wyglądu. - To dlaczego nie prosisz o ocenę osób dorosłych, tylko celujesz w dziewczynki w wieku 11, 12, 13 lat? - dociekał łowca pedofilów. 29-latek odparł, że liczył na to, iż tak młode dziewczęta będą bardziej skłonne do obsypywania go komplementami.

Rzekomo w tym celu wysyłał im swoje nagie zdjęcia, również takie, które w całej okazałości pokazywały jego przyrodzenie... Jednocześnie jednak namawiał swoje korespondentki, by zrewanżowały mu się w taki sam sposób i dzieliły się z nim fotografiami swego ciała. Pytał je także, czy chciałyby kąpać się razem z nim...

Łowcy pedofilów sfilmowali całą rozmowę Mariuszem, a także ujęcie go przez policję. Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie przestępstwa z art. 200 § 1 Kodeksu karnego: „Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.”.


Foto: kardy z nagrania Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy