reklama
reklama

Kluczem do kół rozbił szybę samochodu. Sprawca ustalony

Na sygnale, Wiadomości, 08.02.2021 20:20, PG
Wszystko miało dziać się przed sklepem.
Kluczem do kół rozbił szybę samochodu. Sprawca ustalony

W sobotę wieczorem doszło do awantury przed jednym ze sklepów przy ul. Racławickiej w Sułkowicach. Między dwoma kierowcami doszło do kłótni, a jeden z nich rozbił szybę samochodu drugiego. Sprawę potwierdza nam rzecznik KPP Wadowie mł. asp. Agnieszka Petek.

- W sobotę (06.02.) około godz. 20:30 na ul. Racławickiej w Sułkowicach doszło do sprzeczki słownej pomiędzy kierowcami, w trakcie której jeden z mężczyzn podróżujący volkswagenem miał uderzyć kluczem do kół w przednią szybę samochodu zgłaszającego, w efekcie czego szyba uległa rozbiciu - mówi nam A. Petek.

Wstępnie wartość strat oszacowano na 400 zł. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, lecz w wyniku czynności policyjnych jego tożsamość została ustalona.

Sprawą pod kątem uszkodzenia mienia zajmują się policjanci z zespołu wykroczeń komisariatu policji w Andrychowie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy