reklama
reklama

Duży problem otyłości w Polsce. Mamy na to sposób! Projekt Zdrowie to najlepsze rozwiązanie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.02.2021 16:50,
Otyłość może dotknąć każdego, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status społeczny.
Duży problem otyłości w Polsce. Mamy na to sposób! Projekt Zdrowie to najlepsze rozwiązanie

Jeszcze rok temu komunikowaliśmy, że nieprawidłową masę ciała ma ponad połowa Polaków, dzisiejsze statystyki mówią już o 61%. Liczby rosną w zastraszającym tempie. Dane pokazują, że z jednej strony problem się pogłębia wraz z wiekiem, z drugiej strony mamy natomiast stale rosnący odsetek dzieci w wieku szkolnym z nieprawidłową masą ciała. Raport WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) wskazuje, że w ciągu 20 lat w naszym kraju liczba dzieci z nadwagą wzrosła trzykrotnie.

Skutki otyłości:
Choroby układu krążenia, zaburzenia cholesterolu, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca typu 2, schorzenia pęcherzyka żółciowego, zaburzenia oddychania, zaburzenia cyklu menstruacyjnego, choroby stawów, choroby nowotworowe, zaburzenia psychiczne.

Na świecie co roku w wyniku chorób wywołanych otyłością umiera ponad 2,mln ludzi, dlatego, jeżeli ten problem dotyczy też Ciebie, koniecznie musisz coś z tym zrobić dla siebie oraz Twoich bliskich. Zapewne często towarzyszy Ci pytanie: kiedy, jak i gdzie zacząć?, Dlaczego nie mogę schudnąć?

Internetowe diety cud, plany żywieniowe z gazet, niskokaloryczne zastępniki posiłków? Nieustannie dowiadujemy się o nowych sposobach na to, jak w krótkim czasie pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Często skutkami takich diet jest efekt jo-jo, rozregulowany metabolizm, niedobory składników odżywczych, gorsze samopoczucie.

Gdzie szukać pomocy?
Na ratunek przychodzi Projekt Zdrowie Andrychów – jeden z gabinetów Polskich Centrów Dietetycznych, miejsce, gdzie w ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. Dietetyk, po wnikliwym badaniu wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu. Misją Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w trwałej zmianie nawyków żywieniowych poprzez profesjonalne porady dietetyczne.

Dlaczego Projekt Zdrowie Andrychów to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie?

Rozpoczynając kurację w Projekt Zdrowie, możliwe jest uzupełnienie terapii żywieniowej naturalną suplementacją. Suplementacja, która oparta jest na wyciągach z roślin, czy też ziół ma na celu wspomóc organizm podczas procesu odchudzania i uzupełnić ewentualne niedobory składników odżywczych. Warto rozważyć włączenie suplementacji do diety, kiedy np. mamy problemy trawienie, słabszą odporność, cierpimy na brak energii a musimy być cały dzień na „wysokich obrotach”, prowadzimy aktywny tryb życia, zależy nam na poprawie kondycji skóry.

Oprócz diety każdy może liczyć na wsparcie i motywację w tracie całej kuracji. Dzięki radom i wskazówkom udzielanym podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych łatwej jest pokonać chwile zwątpienia oraz zrozumieć reakcje organizmu, jakie zachodzą podczas całego procesu zmiany. Mamy więc pewność, że dieta przebiega tak jak należy, co daje nam duży komfort i spokój o własne zdrowie.

Podczas regularnych wizyt dietetyk monitoruje postępy wagowe, zmiany składu ciała, sprawdza dzienniczki posiłków, pomaga w rozwiązaniu codziennych problemów dotyczących stosowania diety. Dzięki systematycznej kontroli zaczniemy zwracać większą uwagę na swoje dietetyczne wybory oraz to, jaki mają wpływ na nasze wyniki. Dzięki stałej opiece dietetyk ma możliwość wskazać ewentualne błędy dietetyczne popełniane często nieświadomie, wprowadzić modyfikacje w diecie, aby przynosiła założone rezultaty, oraz podpowiedzieć jak poradzić sobie z utrzymaniem diety np. na wakacjach, na weselu, podczas świąt.

Wiele osób uważa, że na dietetyka ich nie stać. Zastanówmy się, ile wydajemy na niezdrowe przekąski, jedzenie na mieście, magiczne suplementy, czy gadżety, które mają nas odchudzić? W Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie tygodniowa dieta, dostosowana do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia ze stałą opieką specjalisty zaczyna się już od 84,90 zł, co nie naruszy mocno domowego budżetu, a pozwoli osiągnąć zdrowie i lepsze samopoczucie.


Posiadamy Certyfikat Projekt Zdrowie Andrychów – FIRMĄ GODNĄ ZAUFANIA.


Zaufało nam już wielu Andrychowian i okolicznych mieszkańców. Jeżeli borykasz się z problemem otyłości umów się już teraz. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, by wspólnie osiągnąć sukces. Niech motywacją stanie się dla Ciebie nasza bohaterka, Pani Karolina.Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 797 790 904 lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie andrychow.projektzdrowie.info lub odwiedź nasz profil na fb i umów się przez messenger https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow
belka umów się na wizytę.


PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: [email protected]
ul. Beskidzka
5a

34-120 Andrychów
+48 797 790 904

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy