reklama

Czołowe zderzenie na zakręcie. Apel policji

Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2021 12:45,
W środę (27.10) o godzinie 19:00 służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową do której doszło w Polance Wielkiej na ulicy Polnej.
Czołowe zderzenie na zakręcie. Apel policji
Jak wstępnie ustalili policjanci 22 – letni mieszkaniec Polanki Wielkiej kierując samochodem marki Seat, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Opel, którym kierowała 39 – letnia mieszkanka Głębowic. W wyniku kolizji nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

W trakcie dalszego postępowania policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń oświęcimskiej komendy Policji ustalą dokładne okoliczności tej kolizji drogowej.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę za kierownicą, przestrzeganie przepisów oraz zmniejszenie prędkości.

- Przypominamy, że jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg oraz czas wzmożonej pracy służb ratunkowych. Statystyki wskazują, że do największej liczby zdarzeń drogowych dochodzi właśnie o tej porze roku, co ma związek ze zmienną aurą. U większości kierowców zmiana warunków drogowych wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – lecz niestety niektórzy dopiero po „szkodzie” zdają sobie sprawę z zagrożenia - mówi asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy