reklama

Młodzi mieszkańcy Andrychowa zatrzymani za narkotyki

, Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2021 07:53,
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w nocy.
Młodzi mieszkańcy Andrychowa zatrzymani za narkotyki
Jak informuje policja, kilka dni temu w godzinach nocnych policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w Andrychowie zwrócili uwagę na samochód zaparkowany na jednej z ulic w mieście, wewnątrz którego siedziały cztery osoby - trzech mężczyzn i kobieta.

- Młodzi ludzie sprawiali wrażenie zdenerwowanych. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić ten pojazd znajdując w jego wnętrzu mefedron. Podczas tych czynności, w rejonie samochodu pojawił się młody mężczyzna, który w pewnym momencie spłoszył się i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został ujęty przez policjanta, który również i przy nim ujawnił narkotyki (marihuanę). Cała piątka została zatrzymana - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

19 i 23-latek usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających, do których się przyznali. Zatrzymanym andrychowianom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Pozostałe osoby zostały przesłuchane w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolnione do domu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy