reklama
reklama

Cała seria włamań do domków na terenie ogródków działkowych [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 13.02.2023 16:10, eł

Lepiej nie trzymać w nich cennych przedmiotów.

Cała seria włamań do domków na terenie ogródków działkowych [AKTUALIZACJA]

Złodziejska szajka (albo włamywacz działający indywidualnie) obrała sobie za cel ogródki działkowe przy ulicy Batorego w Andrychowie. Ukradła niewiele, ale narobiła sporych szkód.

Policjanci z komisariatu w Andrychowie zostali zawiadomieni o trzech włamaniach do domków na terenie ogródków działkowych, ale prawdopodobnie takich zdarzeń było nawet więcej. Jeden z naszych czytelników twierdzi, że słyszał o pięciu.

Do wszystkich włamań, o których wiedzą stróże prawa, doszło w nocy z 10 na 11 lutego.

W jednym przypadku włamywacz zdołał wyrwać całą kwaterę okienną w domku działkowym, ale niczego ze środka budynku nie wyniósł. W dwu innych wybił szybę, aby przedostać się do środka. Ale tylko z jednego domku wyszedł z łupem. Skradł elektronarzędzia o wartości 1100 zł.

- Będzie jeszcze ustalana wartość zniszczeń, których dokonał. Policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców tego przestępstwa – informuje aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Włamań prawdopodobnie było znacznie więcej. W poniedziałek policja przyjęła kolejne zgłoszenia od poszkodowanych.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 14.02.2023 20:23

Daleko bym nie szukał Batorego , no ewentualnie Krakowska do nr 107.