reklama
reklama

Atak na prywatny dom. Posypały się kamienie, odpalono petardy

Na sygnale, Wiadomości, 06.05.2024 12:59, eł

Bardzo niepokojąca sytuacja w spokojnej okolicy.

Atak na prywatny dom. Posypały się kamienie, odpalono petardy

Tarnawa Dolna w gminie Zembrzyce to spokojna wieś, w której życie toczy się zwykle bez większych wydarzeń. Jednak w niedzielę (5 maja) wieczorem doszło tam do sytuacji, która wstrząsnęła mieszkańcami. Ktoś przypuścił atak na jedną z tamtejszych posesji. Nieznani sprawcy obrzucili dom i zaparkowane przed nim samochody kamieniami.

Odpalili także kilka petard hukowych oraz wylali na teren ogrodu jakąś cuchnącą substancję. Nie wiadomo, ilu ich było. Niewykluczone, że tego czynu dopuściła tylko jedna osoba, ale równie dobrze mogło ich być więcej. Policja jeszcze tego nie ustaliła. Na razie prowadzi działania, które mają doprowadzić do wykrycia sprawców.

Atak doprowadził do uszkodzenia elewacji budynku, a także karoserii stojących przed nim samochodów - fiata i volkswagena.


Foto: Pixabay


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy