reklama
reklama

Mieszkaniec naszego regionu w finale programu „Jeden z dziesięciu”

MAGAZYN, Wiadomości, 30.04.2024 20:26, eł
Mieszkaniec naszego regionu w finale programu „Jeden z dziesięciu”

W ubiegłym tygodniu napisaliśmy o sukcesie studenta z Juszczyna (gmina Maków Podhalański) Krzysztofa Marka w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Młody mężczyzna wygrał wtedy piętnasty odcinek programu, zdobywając 113 punktów. On sam nie mógł ujawnić, czy dzięki temu wynikowi dostał się do wielkiego finału teleturnieju, ale teraz już wiadomo, że go w nim zobaczymy.

Każda edycja teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, emitowanego na antenie TVP1, składa się z dwudziestu zwykłych odcinków. Ale do wielkiego finału wchodzą tylko zwycięzcy dziesięciu z nich – ci, którzy uzyskali największą liczbę punktów. Gdy napisaliśmy o sukcesie Krzysztofa Marka w piętnastym odcinku, wiadomo było, że dwie osoby z tych, które wygrają w pięciu pozostałych, muszą uzyskać gorszy od niego wynik, aby dać mu awans do finału. Juszczynianin zdobył bowiem 113 punktów i miał wówczas siódme miejsce w rankingu najlepszych uczestników. Od tamtej pory wyemitowane zostały jeszcze cztery odcinki. Tylko zwycięzca jednego z nich zdobył więcej punktów niż Krzysztof Marek. A zatem wiadomo już, że w wielkim finale zobaczymy studenta z Juszczyna. Jak mu się w nim powiedzie, można będzie zobaczyć 2 maja o 18.55 na TVP1.

Krzysztof Marek interesuje się piłką nożną i historią, ale ma też rozległą wiedzę z wielu innych dziedzin. Niedawno z powodzeniem brał udział w drugim teleturnieju - „Va banque”, nadawanym w TVP2. Wygrał trzy kolejne odcinki i dopiero w czwartym został pokonany przez innego uczestnika, Wojciecha Miodońskiego z Andrychowa. - Bawiłem się świetnie i planuję wrócić do programu „Va banque” po upływie karencji, czyli za 18 miesięcy – zapowiada Krzysztof Marek.


Foto: jedenzdziesieciu.tvp.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy