reklama
reklama

56 chętnych na jeden wolny etat!

Na sygnale, Wiadomości, 21.10.2022 09:33,
Praca w straży pożarnej cieszy się dużym zainteresowaniem.
56 chętnych na jeden wolny etat!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach przeprowadza rekrutację na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej, a docelowo strażaka zawodowego.


Okazuje się, że podobną rekrutację przeprowadza także KP PSP W Suchej Beskidzkiej. Tam przeprowadzono już analizę dokumentacji złożonej przez zainteresowanych. A tych jest wielu. Jak się okazuje dokumenty złożyło aż 56 osób. Jedna osoba nie złożyła podpisu na podaniu i nie została zakwalifikowana do drugiego etapu. O etat nadal nadal walczy więc aż 55 osób.

Kandydatów czeka teraz test sprawnościowy: podciąganie na drążku, bieg "po kopercie", próba wydolnościowa.

Wszystko jest oceniane i punktowane, a czas dokładnie liczony. Kolejnym etapem jest sprawdzian pływania i sprawdzian lęku wysokości. Na końcu jeszcze rozmowa kwalifikacyjna, a później - komisja lekarska.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy