reklama

Restauracja Beskidzka w Andrychowie rusza z nowym menu

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.10.2022 17:10,
PRZYJĘCIA - OBIADY DNIA - PIZZA - BURGERY.
Restauracja Beskidzka w Andrychowie rusza z nowym menu

Restauracja Beskidzka w Andrychowie wystartowała z autorskim festiwalem „Dary Pani Jesieni” w którym zaprezentowano dania tematycznie nawiązujące do sezonowych produktów. Dziczyzna i grzyby to jeden z głównych motywów przewodnich menu, ale we wstawce będzie można znaleźć także inne produkty którymi obdarzyła nas pani jesień. Festiwal ruszył 12 października i będzie trwał przynajmniej 4 tygodnie, warto zatem w tych dniach zaplanować odwiedziny w Restauracji Beskidzkiej.

Oczywiście Restauracja wychodzi naprzeciw wszystkim zabieganym osobom i całe nowe menu będzie dostępne także w ofercie z dowozem pod wskazany adres lub z odbiorem własnym. Trzeba przyznać jednak że menu festiwalowe znacznie lepiej będzie się prezentować podane na restauracyjnej zastawie niż w opakowaniu jednostkowym typu „takeaway”. Planując wizytę warto pomyśleć o rezerwacji stolika, szczególnie przy większej grupie osób oraz wtedy kiedy planujemy wizytę w trakcie weekendu.

PRZYJĘCIA OBIADY DNIA PIZZA BURGERY MENU

kontakt:

restauracja/rezerwacje Tel. 537 488 135

imprezy okolicznościowe/marketing Tel. 796 470 404

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063343892237Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy