reklama

Wyburzenie starego szpitala jeszcze w tym roku?

Gospodarka, Wiadomości, 20.10.2022 09:42, DK
Znamy szczegóły planów rozbiórki
Wyburzenie starego szpitala jeszcze w tym roku?

W zeszłym roku wykonano rozbiórkę dawnego oddziału zakaźnego, czyli jednego z budynków kompleksu starego szpitala w Wadowicach przy ul. Karmelickiej. Teraz nadszedł czas na resztę... Starostwo Powiatowe pozyskało na ten cel ponad 3 miliony złotych. Wcześniej okazało się, że 2 miliony złotych to za mało.

Jak się dowiadujemy - teraz wyburzone ma być wszystko - od budynków, przez płot, aż po wycinkę drzewostanu na terenie kompleksu. Jak przekazuje starosta powiatowy Eugeniusz Kurdas, do przetargu na wyburzenie szpitala zgłosiło się mnóstwo firm, w tym jedna z Czech. Oferty przetargowe na wyburzenie całego obiektu otwarte zostaną 28 października.

Jak na razie nie wiadomo zatem, czy oferty będą akceptowalne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy