reklama

52-latek z gminy Andrychów odpowie za groźby karalne i uszkodzenie mienia

, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2021 14:04,
Mieszkaniec gminy Andrychów stanie przed sądem za zniszczenie samochodu oraz groźby karalne kierowane wobec jego właściciela.
52-latek z gminy Andrychów odpowie za groźby karalne i uszkodzenie mienia
Kilka dni temu andrychowscy policjanci interweniowali na jednej z prywatnych posesji w gminie Andrychów, gdzie miało dojść do uszkodzenia samochodu oraz kierowania gróźb karalnych.

- Jak ustalili funkcjonariusze chwilę wcześniej pokrzywdzony wjechał na teren posesji zamieszkiwanej przez jego znajomą. Już sam wjazd na teren posesji nie spodobał się nietrzeźwemu krewnemu kobiety, który zamieszkuje w innym budynku na tej posesji. 52-latek podbiegł do samochodu i zaczął krzyczeć, że nie życzy sobie nikogo na swoim terenie, po czym zaczął grozić pokrzywdzonemu, a następnie kopać po jego samochodzie, powodując wgniecenia w karoserii. Policjanci zatrzymali agresora - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Wartość uszkodzonego pojazdu została wyceniona na kwotę 1800 złotych. 52-letni mieszkaniec gminy Andrychów, znany Policji i karany wcześniej za inne przestępstwa, usłyszał dwa zarzuty - uszkodzenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. Mężczyzna odmówił składania wyjaśnień. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy