reklama
reklama

34-letni mężczyzna pobity na śmierć?

Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2022 10:40, eł

Tragiczne wydarzenie w Brzezince.

34-letni mężczyzna pobity na śmierć?

Mieszkańcy Brzezinki w gminie Brzeźnica przeżyli w niedzielę (16 października) niemały szok. Po godzinie 10.00 na terenie miejscowości znaleziono zwłoki 34-letniego mężczyzny.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna został brutalnie pobity. Nie wiadomo jednak, czy było to przyczyną jego śmierci. Aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach niewiele ujawniła nam na ten temat. - Mogę jedynie potwierdzić, że w dniu wczorajszym na terenie gminy Brzeźnica zostały ujawnione zwłoki 34-letniego mężczyzny. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji – powiedziała.

Zastępca prokuratora rejonowego w Wadowicach Zbigniew Piątek dodał jedynie: - Wszczęto postępowanie w tej sprawie. Czekamy na wynik sekcji zwłok, który jest decydujący na obecnym etapie – stwierdził.

Foto: Pixabay

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy