reklama
reklama

29-latek zatrzymany w Andrychowie. Spał, kiedy przyjechała po niego policja

Na sygnale, Wiadomości, 20.02.2024 08:44,
29-latek od 2018 roku ukrywał się przed organami ścigania.
29-latek zatrzymany w Andrychowie. Spał, kiedy przyjechała po niego policja
Poszukiwany mężczyzna pochodzi z gminy Andrychów, jednak w miejscu ostatniego zamieszkania od dłuższego czasu nie był widziany, policja nie wiedziała, gdzie obecnie przebywa.

Policja informuje, że za Adrianem P. prokuratura oraz Sądy wydały łącznie sześć podstaw prawnych - listów gończych oraz zarządzeń o ustalenie miejsc pobytu dla celów prawnych, celem wykonania czynności procesowych oraz doprowadzenia do Aresztu Śledczego, Zakładu Karnego w związku z popełnieniem przestępstw określonych w art. 286 § 1 kk, art. 193 kk, art. 158 § 1 kk, art. 209 § 1a kk


- W toku czynności wykonywanych w tej sprawie Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie pozyskali informację z treści, której wynikało, że poszukiwany wynajął dom mieszkalny na terenie Andrychowa, w którym mieszka od jakiegoś czasu. Mając na uwadze poczynione ustalenia w dniu 17.02.2024 roku we wczesnych godzinach porannych udali się pod wskazany adres, gdzie w jednym z pomieszczeń zastali śpiącego w łóżku poszukiwanego - informuje Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach.

Policja informuje, że mężczyzna był bardzo zaskoczony wizytą stróżów prawa oraz faktem, że poznali oni jego nowe miejsce zamieszkania.

- Bezpośrednio z ciepłego łóżka poszukiwany został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach, gdzie będzie odbywał kary pozbawienia wolności oraz będzie czekał na wykonanie czynności procesowych z jego udziałem w pozostałych sprawach - informują kryminalni.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy