reklama
reklama

21-latka przesadziła z prędkością

Na sygnale, Wiadomości, 22.09.2021 11:32,
We wtorek policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 21 – letniej mieszkance gminy Kęty, która o 55 km/h przekroczyła dozwoloną prędkość.
21-latka przesadziła z prędkością
We wtorek (21.09) godziną 19 policjanci znajdowali się na ulicy Piastowskiej w Łękach, gdzie zmierzyli prędkość samochodu marki Ford.

Okazało się, że kierująca jechała z prędkością 95km/h przy ograniczeniu prędkości do 40km/h. Mundurowi natychmiast włączyli sygnały uprzywilejowania dając sygnał do zjechania na pobocze i zatrzymania się. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedzi 21- letnia mieszkanka gminy Kęty.

Za przekroczenie prędkości na kierującą został nałożony mandat i punkty karne, a także zostało jej zatrzymane prawo jazdy, które będzie mogła odzyskać za trzy miesiące.

- Apelujemy o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. Z całą pewnością lepiej dotrzeć do celu nieco wolniej, ale znacznie bezpieczniej i zachowując prawo jazdy - apelują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy