reklama

Akademia Nauki Piątka z Plusem

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.09.2021 15:31,
Korepetycje w Andrychowie dla uczniów szkół podstawowych i średnich.
Akademia Nauki Piątka z Plusem
Akademia Nauki Piątka z Plusem to miejsce stworzone z pasji do nauczania. U nas nie ma czasu na nudę - tutaj nauka idzie w parze z dobrą zabawą, miłą atmosferą i wyczerpaniem tematu do granic możliwości.

Jeżeli borykasz się z fizyką, matematyka spędza Ci sen z powiek, język angielski to zmora, która śni się po nocach, a polski...co tu dużo gadać, na samą myśl odbija Ci się czkawką, to...ZAPRASZAMY W NASZE PROGI.

Oferujemy korepetycje z powyższych przedmiotów. Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Dlaczego właśnie my?
Otóż naszą Akademię tworzą pedagodzy, którzy są nauczycielami z powołania, nie z przymusu. Wiemy jak ważne jest dokładne przekazanie informacji. Zdajemy sobie sprawę, że dane zagadnienie może być dla Ciebie trudne i niezrozumiałe - to przecież zupełnie normalne!

Przychodzisz do nas żeby posiąść ,,tajemną wiedzę”, wiedzę która zaprocentuje w szkole, wiedzę dzięki której poprawisz swoje oceny, wiedzę która pozwoli Ci dobrze napisać sprawdziany, zdać testy, egzaminy, a co najważniejsze wiedzę, która przyniesie Tobie - tak Tobie - satysfakcję i radość.

Zajęcia w naszej Akademii Nauki odbywają się w małych 6 osobowych grupach, istnieje oczywiście możliwość korepetycji indywidualnych, jednakże nasze doświadczenie pokazało nam, że odpowiednio prowadzone lekcje grupowe przynoszą lepsze rezultaty, niż standardowe zajęcia nauczyciel - uczeń.

Do Akademii zapraszamy uczniów szkoły podstawowej oraz uczniów szkoły średniej.

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia dla Małych Odkrywców (fizyka) i Bystrzaków (matematyka) - dedykowane dla dzieci 5-6 letnich. Jak nikt inny zdajemy sobie sprawę, że wiedza matematyczno-fizyczna przekazywana tym najmłodszym procentuje w przyszłości.

Kto powiedział, że fizyka jest zarezerwowana jedynie dla Starszaków? W Piątce z Plusem Mali Odkrywcy przeprowadzają proste doświadczenia fizyczne, poznają świat i procesy w nim zachodzące, od najmłodszych lat rozwijają pasje i ćwiczą pamięć.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 501 195 798.

Zajęcia rozpoczynają się 1 października. Nie zwlekaj z zapisami. już dziś przybij piątkę z belframi Piątki z Plusem!

* ceny zajęć grupowych oscylują w przedziale 35-45 zł / 60 min. więcej informacji udzielimy w rozmowie telefonicznej


Lokalizacja: ul. Krakowska 56, Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy