reklama

Życzenia świąteczne od Władz Powiatu Wadowickiego

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.12.2021 14:00,
Życzenia świąteczne od Władz Powiatu Wadowickiego

Szanowni Państwo!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, niosący spokój i nadzieję.


Na te nadchodzące dni życzymy Państwu wielu cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Życzymy, aby wigilijny opłatek, którym będziecie się dzielić przy świątecznym stole, umocnił Was i Wasze rodziny. Niech całe święta upłyną w atmosferze miłości i pojednania, a nowy – 2022 rok będzie pasmem samych sukcesów, zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.


Zdrowych i spokojnych świąt Narodzenia Pańskiego!

Przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska wraz z Radnymi

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta Beata Smolec

***

Już dziś z całego serca dziękujemy mieszkańcom naszego powiatu, parlamentarzystom, samorządowcom, duchownym, przedstawicielom urzędów i instytucji, organizacji pozarządowych, mediów oraz firm za wszystkie przesłane na nasze ręce i wypowiedziane osobiście życzenia bożonarodzeniowe. Każdy z tych gestów pamięci sprawił nam wielką radość i stanowi dla nas motywację do dalszej służby na rzecz mieszkańców naszego regionu.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy