reklama
reklama

Zostań krótkofalowcem - bezpłatny kurs krótkofalarski

MAGAZYN, Wiadomości, 17.06.2021 15:45, INFORMACJA PRASOWA
Krótkofalarstwo to nie tylko rozmowa przez radio z innymi operatorami. Samo radio nie ogranicza się tylko do słuchania porannych wiadomości czy muzyki.
Zostań krótkofalowcem - bezpłatny kurs krótkofalarski
Obecny poziom rozwoju pozwala na wszechstronne wykorzystanie radiostacji. Nasłuch Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), przesyłanie obrazu, łączności z najodleglejszymi zakątkami świata, dreszcz emocji podczas międzynarodowych zawodów krótkofalarskich, odkrywanie tego, co "piszczy" w eterze - bo często piski i szumy to coś wartego uwagi!

Zainteresowaliśmy Cię? W takim razie to tylko przedsmak tego, co możesz odkryć z nami i organizatorami Krakowskiego Kursu Krótkofalarskiego, którego pierwsze spotkanie odbędzie się już w środę 23 czerwca 2021 o godzinie 18:00, również w Andrychowskim Klubie Łączności DELTA SP9KUP!

Przez około osiem spotkań dowiesz się wszystkiego co związane z antenami, emisjami, sprzętem, egzaminem i wszelkimi technicznymi zagadnieniami krótkofalarstwa. Pod naszym okiem odkryjesz wszystko, co z radiem związane i przygotujesz się do egzaminu, który pozwoli Ci posługiwać się radiostacją.
Kurs odbywa się w formie hybrydowej i jest całkowicie bezpłatny - możesz obejrzeć transmisję z kursu w internecie lub przyjść do nas 23 czerwca o godzinie 18:00 by zapoznać się z kursem i zasiąść przy naszych stanowiskach operatorskich!

Rezerwacja miejsc nie obowiązuje.

Znajdziesz nas w budynku Urzędu Pracy i OPS'u przy ulicy Starowiejskiej 22b/417 (czwarte piętro) w Andrychowie.
Jeśli interesuje Cię tylko udział w formie zdalnej, możesz zapisać się tutaj: https://www.meetup.com/pl-PL/HackerspaceKrakow/events/dqfxksyccjbfc/?fbclid=IwAR0_ORuUmU0_pR5ktmX9punBMH-fDIMNLCHkzxywJt9E0vCCukgwQ-i1Uxg lub obejrzeć transmisję w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCMw2Q9HWVURE0fpWROlAj_A

Kurs organizują:
- Klub Turystyczno-Radiowo-Astronomiczny "Ryjek" SP9KGP
- Fundacja Hackerspace Kraków
- Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców - klub Polskiego Związku Krótkofalowców.
Szczegóły i informacje kontaktowe znajdziesz na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/sp9kup

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy