reklama
reklama

Tak parkują przed poradnią rehabilitacyjną. Jak mają wejść pacjenci?

MAGAZYN, Wiadomości, 17.06.2021 17:10, PG
Tak sytuacja.
Tak parkują przed poradnią rehabilitacyjną. Jak mają wejść pacjenci?

Dwa miesiące temu apelowaliśmy na łamach portalu mamNewsa.pl do okolicznych mieszkańców, aby nie parkowali pojazdów, jeśli nie korzystają w danym momencie z usług przychodni NZOZ Medican przy ul. Krakowskiej. Z taką prośbą wyszli też i pracownicy przychodni, i pacjenci.

Parking jest ogólnodostępny, przez co sporo kierowców pozostawia tam swoje samochody na wiele godzin, a nawet dni, co powoduje brak miejsca dla pacjentów.

Przychodnia ta obsługuje wielu pacjentów z różnymi schorzeniami. Przyjmują tam lekarze wielu specjalizacji. Między innymi realizowane są tam świadczenia rehabilitacyjne. Często pacjenci przychodni to osoby starsze, też niepełnosprawne, które udają się właśnie na rehabilitację, a nie mają gdzie zaparkować.

Służby nic nie mogą z tym zrobić, bo parking jest ogólnodostępny bez ograniczenia czasowego dla parkujących pojazdów. Straż Miejska może interweniować tylko jeśli zaparkowany pojazd zagraża środowisku poprzez np. wycieki płynów.

Jedna z Czytelniczek wysyła nam zdjęcie wraz z komentarzem: Tak parkują przed zakładem rehabilitacji, jak mają do przychodni dostać się osoby z niepełnosprawnością? Osoby na wózku?!

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy