reklama

Odpowiedzialny pracodawca

, Gospodarka, Wiadomości, 16.06.2021 13:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Działająca w branży transportowej firma z Andrychowa jest jednym z 1000 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie, trzykrotnie już docenionym przez brytyjski dziennik Financial Times w Rankingu FT1000. W tym miesiącu DONE! Deliveries zostało uhonorowane także tytułem Odpowiedzialnego Pracodawcy – Lidera HR 2021.
Odpowiedzialny pracodawca

Redakcja Strefy Gospodarki, która jest organizatorem programu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR, doceniła działania DONE! na rzecz pracowników. W centrum zainteresowania oceniających znalazło się m.in. kompleksowe podejście do szkoleń i podwyższania kompetencji pracowników, ciągła aktywność rekrutacyjna na rynku pracy oraz trwałe wpisanie CSR w strategię działalności firmy.

Zaangażowani ludzie, którzy są otwarci na innowacje i rozwój swojego potencjału to filar DONE! Pracownicy, którzy wiedzą, że w firmie mają przestrzeń na zdobywanie nowych umiejętności, wykonują swoje zadania z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Dlatego DONE! bardzo mocno stawia na rozwój, szczególnie w kontekście cyfryzacji i digitalizacji. Nowe sposoby pracy tworzą nowe potrzeby kompetencyjne. DONE! dba o to, aby pracownicy mieli tego świadomość i czuli się gotowi na zmiany.

Andrychowska firma nie zapomina także o lokalnej społeczności, której sama jest częścią. Liczny zespół pracowników daje duże możliwości wsparcia i podejmowania różnych inicjatyw. Co pewien czas na firmowych mediach społecznościowych można przeczytać o akcjach, w jakie chętnie angażują się pracownicy. Szlachetna Paczka, zbiórki na WOŚP, zakup artykułów dla pobliskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego to odpowiedź firmy na potrzeby innych. Aktualnie ekipa DONE! zbiera kilometry biegając, wędrując, jeżdżąc na rowerze, na rolkach – wszystko po to, by móc wesprzeć finansowo wybraną inicjatywę, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie.

Więcej informacji na temat DONE! znajdziesz na stronie internetowej https://www.donedeliveries.com/ lub w Social Media LN: https://www.linkedin.com/company/donedeliveries

FB: https://www.facebook.com/DONEDeliveries.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy