reklama
reklama

Ekstra ławeczki nad jeziorem

MAGAZYN, Wiadomości, 18.06.2021 10:05, PG
Kolejna atrakcja nad Jeziorem Mucharskim.
Ekstra ławeczki nad jeziorem

Lato wkroczyło do naszego regionu w decydującą fazę. Najbliższe dni mają być upalne. Baseny, jeziora i inne akweny wodne będą zapewne przechodziły weekendowe oblężenie. Wody Polskie postanowiły uatrakcyjnić teren wokół Jeziora Mucharskiego. Na wale bocznym jeziora postawiono ławeczki.

Wał ten chroni zabytkowy dwór w Jaszczurowej i jest ciekawym miejscem dla spacerowiczów. Od kilku lat stoją już tam tablice informacyjne na temat Mucharza.

Nowe ławeczki to istny przykład na to, że prostota to czasem najlepsze rozwiązanie. Pracownicy Zbiornika Świnna Poręba wykonali je z drewna dębowego wyciętego niegdyś z dna jeziora podczas budowy.

Przypomnijmy, że nad Jeziorem Mucharskim jest kilka miejsc, gdzie można wypożyczyć rowerki wodne i kajaki a nawet popłynąć statkiem pasażerskim.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy